Back to top
Share

Kurumsal

Intro

Özbucak Ltd Şti. 29 yıllık deneyimi, güçlü ve uzman kadrosuyla birçok aileyi ev sahibi yapmaya devam ediyor.

A Plus

  • Özbucak çatısı altında, A Plus işçilik çizgisiyle güncel teknolojiyi içinde barındıran yaşam alanları inşa ederek sektöre kalıcı değerler katmaya devam ediyor.
  • Ulusal ve uluslararası yasa ve yönetmeliklerin, güncel gelişmelerin ve teknolojinin sektörümüze ve çekirdek iş kollarımıza kazandırdığı yenilikleri yakından izleyerek bilgimizi canlı ve genç tutarız.
Hakkımızda

Hakkımızda

  • İş hayatına gayrimenkul sektörü ile giren Özbucak ailesi 29 yıllık deneyim ile verdiği sözü tutan, yeniliklere ve teknolojiye ayak uydurabilen projeleriyle birçok aileyi ev sahibi yapmıştır.
  • 2000 ‘li yıllarda inşaat sektörüne giren Özbucak Ltd Şti.’nin yönetim kurulu başkanı olan Cemal Özbucak 1976 Ordu doğumlu , Anadolu Üniversitesi mezunu , iki çocuk babasıdır.
  • Firmamız kaliteli inşaat, güvenilir profesyonellik ve zamanından önce bitirilen projelere imza atmış olup birçok başarılı konut, kentsel dönüşüm ve ticari projeyi hayata geçirmiştir.
  • Özbucak çatısı altında lüks mimari, A Plus işçilik çizgisiyle güncel teknolojiyi içinde barındıran yaşam alanları inşa ederek sektöre kalıcı değerler katmaya devam ediyor.
  • Firmamız ulusal ve uluslararası yasa ve yönetmeliklerin, güncel gelişmelerin ve teknolojinin sektörümüze ve çekirdek iş kollarımıza kazandırdığı yenilikleri yakından izleyerek bilgimizi canlı ve genç tutmanın gururu ile inşaat sektöründe varlığını her zaman sağlam bir zemine oturtmuştur.
  • Her projede doğru, faydalı ve reel değerleri üretebilmemizin altında özverili çalışmamız yatar.
  • Üstün iş gücümüzle ülkemize ve insanlığa hizmet etme kararlılığımızdan vazgeçmeyecek ve bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Özbucak LTD ŞTİ. olarak verdiğimiz her sözü itutmaya devam edeceğiz.
Misyonomuz

Misyonumuz

Sosyal sorumluluk bilinci içerisinde, toplum ve insanların gereksinimlerine hizmet edecek , yaşam kalitesini artıracak , değerli yaşam alanları oluşturmak.
Gayrimenkulleri en iyi biçimde değerlendirme, planlama, proje kavramını ve müşteri profilini belirleme yönünde hizmet veren Özbucak LTD ŞTİ. başta İstanbul olmak üzere tüm yurtta projeler üretmektedir.

Vizyonumuz

Ülkemize hizmet edecek binalar ; uzun ömürlü, dayanıklı, ergonomik ve göz kamaştırıcı estetiğe sahip olmalıdırlar.
Biz bu ağır sorumluluğun farkındayız…
Özbucak ailesi olarak böyle bir sorumluluğu, irade ve kararlılıkla taşıyabilmenin ilk şartı doğru bilgidir.